Logo Unii Europejskiej
Oferty pracy

OPUBLIKOWANE

16 / 04 / 2024

ELPLC jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla szerokiego spektrum różnych przemysłów. M.in. dla przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, elektromobilności. W oparciu o własny know-how firma dostarcza zaawansowane rozwiązania do wiodących globalnych podmiotów produkujących.

Rozwiązania tworzone przez naszych, światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów automatyzują linie montażowe i technologiczne w fabrykach na wszystkich kluczowych rynkach, zarówno w Europie jak i w USA, Meksyku i Chinach.

Posiadamy unikalne doświadczenie w realizacji prototypów w segmencie motoryzacyjnym oraz własną prototypownię opartą o nowoczesny park maszynowy. To właśnie autorskie i ciągle udoskonalane systemy robotyzujące produkcję wprowadziły ELPLC do światowej ligi globalnych dostawców technologii.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby kreatywnej, aktywnej, dynamicznej na stanowisko:

 PROGRAMISTA SYSTEMÓW WIZYJNYCH

Twoje zadania:

  • Projektowanie , programowanie i wdrażanie aplikacji przemysłowych opartych o systemy wizyjne

  • Współpraca z innymi działami i klientami w doborze najlepszych rozwiązań

  • tworzenie dokumentacji technicznej

To jest dla nas ważne:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany kierunek: informatyka, automatyka i robotyka lub pokrewne)

  • znajomość algorytmów i metod tworzenia aplikacji wizyjnych.

  • praktycznej umiejętności doboru kamer, oświetlenia, optyki oraz elementów związanych z analizą obrazu do konkretnej aplikacji

Mile widziane:

  • doświadczanie w pracy z produktami Cognex, Keyence, Omron, Datalogic

  • znajomość środowiska Microsoft Visual Studio i C#

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B.

Tworząc z nami zespół możesz liczyć na:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do karty multisport

  • dobrą lokalizacje

Aplikacje prosimy wysyłać mailowo na adres: rekrutacja@elplc.pl

ZGODA: wysyłając do nas aplikację (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści zamieszczonej poniżej – tylko aplikacje zawierające ZGODĘ będą przyjmowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELPLC S.A. z siedzibą w Tarnowie ul. Rozwojowa 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zapisami art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

ELPLC S.A.

czytaj więcej

FIRMA ZNAJDUJE SIĘ W

Inkubator Przedsiębiorczości

Inkubator Przedsiębiorczości Największy w Małopolsce.Do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz przemysłowo-magazynowe. Atrakcyjne warunki wynajmu lokali przeznaczonych na działalność gospodarczą. Przywileje Polskiej Strefy Inwestycyjnej Polska Strefa Inwestycji (PSI) to ustawowy ins...

Szanowni Państwo,

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do klientów o ich prawach.

W związku z powyższym, w zakładce RODO na stronie http://www.tkp.com.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych, znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Słowackiego 12 oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja